Dnešní datum: 19. 02. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

VÝBĚROVÉ AKCE V ROCE 2013
Vydáno dne 28. 11. 2012 (2758 přečtení)

delegace rozhodčích a figurantů na VS a na Mistrovství ČR IPO

 

 


6. – 7. 4. 2013              Roudnice n. Labem                                                                  náhradní v                                Václav kejř, Neklanova 2708, 413 01 Roudnice n.L.

                                                                                                                                případě převisu přihlášených závodníků

 

13.-14.4.2013                Rožmitál p. Třemšínem- Volenice

                                   Ing. Jiří Holec, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál p. Tř.

                                               Jiri.holec@noricangroup.com

 

 

                                              

                                              

20. - 21. 4. 2013            Třeboň

                                   Ing. jan Lacina, Na Hrádečku 241, Třeboň                      laroja@cmail.cz

 

27. – 28. 4.  2013          Třinec  

                                    Jiří Šurman, Frýdecká 509, 739 61 Třinec

                                   Susu.drak@seznam.cz                        

M ČR IPO

8.- 9. 6. 2013                Svatoslav

                                   Jiří Čejka, Svatoslav 7, 676 07 Čechtín             cejkajiri@volny.cz

                                  

VS na M ČR mládeže

 

20.4. 2013                    Luková

                                               Dana Řeháková, Žichlínek 243, 563 01 Lanškroun

Dany.53@seznam.cz

 

11. 5. 2013                   Havířov-Bludovice

                                    Marie Štyrská, Bludovická 1, 736 01 Havířov

                                   mariestyrska@seznam.cz

                                    

18. 5. 2013                   Chodov u KV   

                                        Lenka Horáková, Revoluční 607/7, 357 35 Chodov

                                   malyzlobisek@seznam.cz

                                              

                              

 

Mistrovství ČR mládeže

17. – 18. 8. 2013

VS na M ČR mládeže stopaři  

7. 9. 2013                     Ústí nad. Orlicí

Jaroslav Kovář, za Vodou 36, 562 01 Ústí n.O.     jarda.kateko@seznam.cz

 

21. 9. 2013                   Defurovy Lažany

                                   Miroslav Bláha, Břežany 91                   blahamirdas@seznam.cz

 

14. 9. 2013                   Suchdol nad Odrou

                                   ing. Karel Černoch, Nová 527, 742 01 Suchdol n. Odrou

                                   info@stavo.info

 

 

M ČR ml. Stopaři

12. – 13. 10. 2013         Kaplice

                                   Jiří Bartal, Míru 751, 382 41 Kaplice       bartal.jiri@seznam.cz

 

 


TTM  Starý Plzenec               

                                               Josef zábranský, Dvořákova 759, 332 02 Starý Plzenec

                                               Josef.zabr@email.cz

                              

VS  na M ČR ZVV3

20. 4. 2013                   Kostelec n. Orlicí

                                    Pavel Anderle, Ve Štědré 807, 517 41 Kostelec n. Orlicí

                                   Pavel.Anderle@seznam.cz

                                  

27. 4. 2013                   Tři Sekery

                                   Lubomír Gabrik, Lidická 69, 36461 Teplá            l.gabrik@seznam.cz

                                    

 

4. 5. 2013                     Rokycany u Stromovky

                                    Zdeněk Fibrich, Přemyslova 323/III 337 01 Rokycany

                                   zko rokycany@seznam.cz

                                  

 

11. 5.2013                    Rožmitál p. Třemšínem

                                    Ing. Jiří Holec, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál p. Tř.

                                   Jiri.holec@noricangroup.com                            

 

1. 6.2013                      Rožmitál p. Třemšínem

                                   Ing. Jiří Holec, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál p. Tř.

                                   Jiri.holec@noricangroup.com

 

 

4. 5.2013                      Liberec Arnema

                                   Hana Loudová, Žďárek 6, 46344 Sychrov

                                   loudova@seznam.cz

                                    

 

M ČR ZVV3

14.9.2013                     Březnice

                                   Mgr. Lucie Hájková, Budovatelů 117, 261 01 Příbram

                                   Lucie.peugeot@seznam.cz

 

VS pro MČR stopařů

1.  9. 2013                    Beroun 

                                    Miroslav Melichar, Hostimská 488, 266 01 Beroun         

                                   melicharmir@seznam.cz

 

7. a 8. 9. 2013              Rožmitál p. Třemšínem

                                    Ing. Jiří Holec, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál p. Tř.

                                   Jiri.holec@noricangroup.com

                       

 

14. a 15. 9. 2013           Meziboří

                                    Ing. Iva Petráková, Stroupeč 32, 438 01 Žatec

                                   iva.petrakova@seznam.cz

               

 

 

21. a 22.9.2013 Chodov u KV   

                                    Lenka Horáková, Revoluční 607/7, 357 35 Chodov

                                   malyzlobisek@seznam.cz

                                 

 

29.9. 2013                    Hodonín

                                        Mgr. Hana Krausová, Cihlářská 6, 695 03 Hodonín

                                   horand@seznam.cz

                                              

Mistrovství ČR stopařů

26. – 27. 10. 2013         České Budějovice- Planá

                                   Petr Veselka, k. Chocholy 14, 370 01 České Budějovice

                                   p.vesi@seznam.cz

 

CACIT Dobříš            

20. – 21. 7. 2013           Discdog klub ČR

                                   Simona Kratochvílová, Voznice 165, 263 01 Dobříš                                                       infot@cacit.cz

 

Přebory CACT

3. – 4. 8. 2013              Tři Sekery

                                   Lubomír Gabrik, Lidická 69, 36461 Teplá            l.gabrik@seznam.cz

 

 

10.-11.8.2013                Březnice          

                                   Jana Křečková, Drahenický Málkov 48, 388 01 Blatná

                                   dobgara@tiscali.cz

 

Akce plemen 2013

Český klub německých ovčáků

5. – 7. 7. 2013              Mezinárodní M ČR Suchdol nad Odrou

 

25. – 26.10.2013           Otevřené mistrovství mládeže podle IPO 1 a ZVV1

                                   Zbraslav u Brna

                                  

RTW klub

18. 5. 2013                             MR RTW   Nezamyslice

                                               Magda Moravcová, Osíčany 16,798 29 Tištín,       tel.777558850

14. 9. 2013                             RTW Cup – Probluz

                                               Ing. Josef Kučera, Za kulturním domem 403, 503 15 Nechanice

                                               kucera.pt@seznam.cz

Boxerklub ČR

11. 5. 2013                   Justitzův memoriál ÚP BK Praha 10

                                   Jiří Kneidl, Strážovská 19, 153 00 Praha 5

                                                

24. 8. 2013                   Stříbrný obojek + M ČR Otěšice

                                   Markéta Karbanová

 

 

7. 9. 2013                     Svatováclavský pohár Hluboká n.Vltavou

                                   Eliška Nedvědová, Ruská 215, 373 41 Hluboká n. Vlt.

                                   eliska.nedvedova@rsd.cz

                                  

Klub chovatelů kníračů

 

Czech Malinois Club - M ČR

19. – 20.10.2013           Chanovice

                                  

Dobrman klub- M ČR

12.10.2013                   Velké Němčice

                                   Blažej Nekvapil, U Rybníka 520, 691 63 Velké Němčice

                                   nekvapil.b@seznam.cz

                                  

Bouvier des Flanders club Bohemia

14.- 15.9.2013               MR FB, Briardů a Beauceronů - Břehy u Přelouče          

Lenka Lysá, Nerudova 235, 535 01 Břehy  lysalenka@centrum.cz

Howavart klub

M ČR IPO FH, FPr 1-3 

polovina října                Defurovy Lažany

 

M ČR malých plemen

7. – 8. 9. 2013              Krásná Lípa – Jiřetín p. Jedlovou

                                    Jiří Štěrba, Rumburská 678, 407 46Krásná Lípa                                                            danajirka.sterbovi@seznam.cz

                                    

 

 

 

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2013

MS stopařů       Ebeltoft            Dánsko 17. – 21. 4. 2013

MS FCI            Roudnice n.Labem        ČR                   18. – 22. 9. 2013

MS Agility         Jihoafrická republika                             10. – 13. 10. 2013

 

MS plemen

MS BO             Koper                           Slovinsko         30.4.-  5. 5. 2013                     

MS dobrmanů                           Itálie                 květen 2013

MS RTW                                                                Španělsko               19. – 20. 10. 2013

MS WUSV        Philadelphia                  USA                 3. –  8. 10. 2013

ATIBOX                                                  Francie                   říjen 2013              

MS ISPU VK   Florencie                       Itálie                 24. – 27. 10. 2013

 

 

 

 



( -in- | Komentářů: 0 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek )

© BdFCB 2011