Dnešní datum: 16. 07. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Speciální klubová výstava    21.05.1994    Praha

rozhodčí: Eva Labudová

 
 PSI - třída mladých
         Bert Achab CS
         11.4.1993     CSSKK 322/93
         o: Dumas Černý favorit
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Petr Maruška
     
         výborný


 
 PSI - třída mladých
         Buck Achab CS
         11.4.1993     
         o: Dumas Černý favorit
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Poláková
     
         výborný


 
 PSI - třída mladých
         Buvy od Padoku
         2.7.1993     CMKU/FBo/381/93
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Corrida Černý favorit
         ch: Rozínková Alena
         m: Kučová D.
     
         výborný 1, vítěz třídy


 
 PSI - třída mladých
         Bandy od Padoku
         2.7.1993     CMKU/FBO/
         o: Cartouch Bertjeda v.d. Cayas Home
         m: Corrida Černý favorit
         ch: Rozínková
         m: Skalička Ing.
     
         velmi dobrá


 
 PSI - třída otevřená
         Aran Achab
         5.10.1991     CMKU/FBO/192/92
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Čermák Libor
     
         výborný 1, CAC, Klubový vítěz


 
 PSI - třída otevřená
         Amigo v.d. Golden Stadt Prag
         27.1.1992     09/90
         o:
         m:
         ch: Ravel
         m: Behár L.
     
         výborný 2


 
 PSI - třída otevřená
         Alex od Rytíře Malovce
         4.1.1992     cmku/bdf/219/92
         o: Kolin Anny Dobart
         m: Attawa Jokoto
         ch: Nováková Iveta
         m: Vlk Tomáš
     
         výborný 3


 
 PSI - třída otevřená
         Shirak-Whila v. Frischiland
         28.11.1990     CMKU/BDF/144/91
         o: Targos -Katja v. Frischiland
         m: Whyla-Renate v. Frichsiland
         ch: Rouvkema
         m: Tuček
     
         velmi dobrý


 
 FENY - třída mladých
         Bria od Padoku
         2.7.1993     389/93
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Corrida Černý favorit
         ch: Rozínková Alena
         m: Čepová J.
     
         výborná 1, vít. třídy, nej. mladý


 
 FENY - třída mladých
         Brenda od Padoku
         2.7.1993     385/92
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Corrida Černý favorit
         ch: Rozínková Alena
         m: Janečková MVDr.
     
         výborná 2


 
 FENY - třída mladých
         Borgi Bouflan
         26.6.1993     345/93
         o: Harras
         m: Anja Egas CS
         ch: Fila J.
         m: Žítková
     
         výborná 3


 
 FENY - třída mladých
         Brett Bouflan CS
         26.6.1993     378/93
         o: Harras
         m: Anja Egas CS
         ch: Fila J.
         m: Nouza Dušan
     
         velmi dobrá


 
 FENY - třída mladých
         Bandy od Padoku
         2.7.1993     .
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Corrida Černý favorit
         ch: Rozínková Alena
         m: Skalička Ing.
     
         velmi dobrá


 
 FENY - třída otevřená
         Atma Osam
         13.3.1989     42/89
         o: Merlin v.d. Teufelsbrucken
         m: Bora du Clos du Chien de Feu
         ch: Semelák O.
         m: Čermák Libor
     
         výborná 1, vít. třídy, CAC


 
 FENY - třída otevřená
         Adéla od Padoku
         5.8.1991     174/91
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Corrida Černý favorit
         ch: Rozínková Alena
         m: Tuček R.
     
         výborná 2


 
 FENY - třída otevřená
         April od Rytíře Malovce
         4.1.1992     288/92
         o: Kolin Anny Dobart
         m: Attawa Jokoto
         ch: Nováková Iveta
         m: Varousová Ivana
     
         výborná 3


 
 FENY - třída otevřená
         Arriba z Flander
         1.11.1992     ,
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Bianka -Ilona van de Noordenhoek
         ch: Bártová Eva Ing.
         m: Bagín Ing.
     
         výborná


 
 FENY - třída otevřená
         Grácie Gojan
         .     .
         o: Derick Černý favorit
         m: Iskara od Bachusa
         ch: Špaček Jan
         m: Coufal
     
         velmi dobrá


 
 FENY - třída šampionů
         Coffie Oin Egas CS
         7.6.1991     156/91
         o Oin Koeschna Molengat
         m: Sage Cera ursaire Majoris
         ch: Horáčková Nataša
         m: Horáčková Nataša
     
         výborná 1, CAC, Klubový vítěz


 
 FENY - třída šampionů
         Adria od Rytíře Malovce
         4.1.1992     222/92
         o: Kolin Anny Dobart
         m: Attawa Jokoto
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 2


© BCB 2018