Dnešní datum: 25. 04. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Speciální výstava   10.11.1995    Praha - Kyje

rozhodčí: Eva Labudová - CZ

 PSI - třída mladých
         Amir Sametový květ CS
         23.11.1994     459/94
         Kartouch Bertjeda v.d. Caya´s Home
         Flandra Gojan
         Niemczyková Zdena
         Krebs Jiří
     
         velmi dobrý


 PSI - třída otevřená
         Bert Achab CS
         11.4.1993     322/93
         o: Dumas Černý favorit
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Petr Maruška
     
         výborný 1, VT, Vítěz speciál. výstavy BOB


 PSI - třída otevřená
         Armín Spořický sen CS
         22.4.1993     334/93
         o: Aron Osam
         m: Dayca Černý favorit
         ch: Dragoun Petr
         m: Draboun Petr
     
         výborný 2


 PSI - třída otevřená
         Buck Achab CS
         11.4.1993     323/93
         o: Dumas Černý favorit
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Květoslava Poláková
     
         velmi dobrý


 FENY - třída otevřená
         Assol Aimé Atava
         18.9.1992     278/92
         o: King van het Laarsehof
         m: Aimmé Jokoto
         ch: Vávrová Ludmila
         m: Kroutl Jindřich
     
         výborná 1, VT, Vítěz speciální výstavy


 FENY - třída otevřená
         Greya Černý favorit
         30.4.1991     149/91
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Lili van de Buildrager
         ch: Labuda Ludvík
         m: Matelová Jarmila
     
         výborná 2


 FENY - třída otevřená
         Akina Farma štěkot CS
         8.7.1993     394/93
         o: Aron Osam
         m: Eulalia Gojan
         ch: Čertíková Jana
         m: Lípová Lucie
     
         velmi dobrá


 FENY - třída otevřená
         Arisa Horned CS
         5.3.1994     435/94
         o: Golden Černý favorit
         m: Beira Aghil Jokoto
         ch: Hořánek Václav
         m: Hitha Stanislav
     
         velmi dobrá


 FENY - třída otevřená
         Brett Bouflan CS
         26.6.1993     378/93
         o: Harras
         m: Anja Egas CS
         ch: Fila J.
         m: Nouza Dušan
     
         dobrá


 FENY - třída pracovní
         Bessie Cath Moravia Bouv
         24.1.1994     421/94
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m. Catherine Černý favorit
         ch: Josef Janda
         m: Mašková Dagmar
     
         velmi dobrá


© BdFCB 2011