Dnešní datum: 15. 11. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Klubová výstava   11.05.2003    Praha

rozhodčí: Tibor Havelka

 
 
         
              
         
         
         
         
     KV fena Amanda Daimee Moravia, BOB- Hoseta-Fal od Rytíře Malovce, KV pes Arthur Daimee Moravia
         


 
 
         
              
         
         
         
         
     rozhodčí: Tibor Havelka - SK
         


 
 PSI - třída dorostu
         Cesar ze Schlikova panství
              * 27.8.2002, ČMKU 743/02
         Dracon Remango
         Estepa od Rytíře Malovce
         
         Jakubovová Petra
     Pes dobrého vzrůstu, silná hlava, dobré ucho, korektní chrup, dobrá hřbetní linie, dobré zaúhlení končetin.
         velmi nadějný 1


 
 PSI - třída mladých
         Hohen-Fal od Rytíře Malovce
              * 2.7.2002, ČMKU 737/02
         Oskar du Clos d´Ebene
         Falada od Rytíře Malovce
         
         Hana Maňasová
     Pes požadované mohutnosti, silná hlava, korektní chrup, dobré oko, správný hřbet, dobře zaúhlené končetiny, volnější lokty, mírně sbíhavý chod pánevních, struktura srsti odpovídá věku.
         výborný 1, vítěz třídy, CAJC


 
 PSI - třída mladých
         Herkul-Fal od Rytíře Malovce
              * 2.7.2002, ČMKU 736/02
         Oskar du Clos d´Ebene
         Falada od Rytíře Malovce
         
         Přemysl Policar
     Pes výrazné hlavy, standardní chrup, dobré ucho, dobře vyvinutý hrudník, nepatrně měkčí hřbet, dobře zaúhlené končetiny, mírně volnější lokty, zatím méně stabilní v kolenních kloubech, což jen nepatrně zkresluje jinak dobrou mechaniku pohybu, srst odpovídá věku.
         výborný 2


 
 PSI - třída mladých
         Arrow Veerlianus
              * 13.12.2001, ČMKU 757/01
         Randa van´t Hofter Windeke
         Ussie van´t Hertendal
         
         Trávníček Richard
     Pes dobrého formátu, dobře modelovaná hlava, korektní chrup, dobré ucho, správné oko, dobře vyvinutý hrudník, jen vyznačená bedra, dobrý hrudník, dobře zaúhlené končetiny, struktura srsti odpovídá věku, dobrá mechanika.
         výborný 3


 
 PSI - třída mladých
         Desperado z Tylenu Moravia
              * 1.11.2001, ČMKU/FBO/701/01
         Dios Šedý vítr
         Allison z Tylenu Moravia
         Ing. Lenka Dybová
         Vladimír Pleticha
     Pes dobrého formátu, výrazná hlava, správný chrup, dobré ucho, dobrý hrudník, končetiny dostatečně zaúhlené, nepatrně užší chod pánevních, zápěstí lehce povolené do stran, struktura srsti odpovídá věku, dobrá mechanika.
         velmi dobrý 4


 
 PSI - třída mladých
         
              
         
         
         
         
     třída mladých psi - pořadí
         


 
 PSI - třída mezitřída
         Bondy Černý Golč
              * 26.5.2001, ČMKU 685/01
         Herby Uskelly
         Cerry z Flander
         
         Ing.Milan Krenk
     Pes dobrého vzrůstu, úměrně silná hlava, dobré ucho, vpravo dole chybí P1, dobrý hrudník, mírně přestavěná sražená záď, končetiny dobře zaúhlené, volnější lokty, pes s výraznější reakcí a znaky agresivity na člověka. Z mého pohledu absence ringové drezury. Struktura srsti dobrá.
         velmi dobrý 1


 
 PSI - třída otevřená
         Artur Daimee Moravia
              * 6.8.2001, ČMKU 694/01
         Torro van´t Magadam
         Aimee Fla-Rot
         
         Putíková Dita
     Harmonický pes, dobrá hlava, korektní chrup, dobrý hrudník, dobrá hřbetní linie, dobře zaúhlené paty, méně úhlené koleno, navzdory tomu vynikající mechanika pohybu, nepatrně jemnější srst, výborně předveden.
         výborná 1, vítěz třídy, CAC, klubový vítěz – pes.


 
 PSI - třída otevřená
         Brytty Černý Golč
              * 26.5.2001, ČMKU 686/01
         Herby Uskelly
         Cerry z Flander
         
          MUDr. Zdeněk Ziegler
     Lehce překrmený, ale harmonický pes, výrazná Hlava, neuspořádané řezáky spodní čelisti, dobré oko, dobrý hrudník, pevný hřbet, nepatrně delší bedra, lehce povolené zápěstí – jinak dobře zaúhlených končetin, dobrá mechanika, jemnější srst.
         výborný 2


 
 PSI - třída otevřená
         Falkon Dusty Egas
              * 23.4.2001, ČMKU 681/01
         Cartouch z Flander
         Dusty Egas
         
         Ing.Ladislav Karas
     Pes dobrého vzrůstu, výrazná hlava, korektní chrup, tmavé oko, dobrý hrudník, dobře zaúhlené končetiny, špatně předveden v pohabu, jemnější srst, absence ringové drezury.
         výborný 3


 
 PSI - třída otevřená
         Bailey z Tylenu Moravia
              * 25.11.1999, ČMKU 633/99
         Barzo Prima
         Beauty Flanderský lev
         
         Alexandr Poliak
     Nepatrně delší pes, jemná hlava, dobré oko, malá asymetrie ve složení ucha, dobrý hrudník, nepatrně delší bedra, dobře zaúhlené končetiny, mírně sbíhavé paty zkreslují mechaniku pohybu, dobrá struktura srsti.
         velmi dobrý 4


 
 PSI - třída otevřená
         
              
         
         
         
         
     psi třída otevřená
         


 
 FENY - třída dorostu
         Conny ze Schlikova panství
              * 27.8.2002, ČMKU 747/02
         Dracon Remango
         Estepa od rytíře Malovce
         
         Heindorfer Tomáš
     Fena dobré kostry, dobrá hlava, malá disharmonie v nesení ucha, dobré oko, správně zaúhlené končetiny, výborně předvedená v pohybu.
         velmi nadějná 1


 
 FENY - třída mladých
         Hoseta-Fal od Rytíře Malovce
              * 2.7.2002, ČMKU 742/02
         Oskar du Clos d´Ebene
         Falada od Rytíře Malovce
         
         Nováková Jindřiška
     Kompaktní fena, výrazná hlava, korektní chrup, dobré ucho, dobrý hrudník, standardní končetiny, výborná mechanika pohybu, struktura srsti odpovídá věku, výborně předvedená.
         výborná 1, vítěz třídy, CAJC, BOB


 
 FENY - třída mladých
         Bohunka Šubravec
              * 10.5.2002, ČMKU 734/02
         Herby Uskelly
         Afra z Podsrpu
         
         Krejčová Stanislava
     Harmonická fena, dobrá hlava, malá disharmonie v nesení ucha, dobrý hrudník, dobře zaúhlené končetinya, výborná mechanika, srst odpovídá věku.
         výborná 2


 
 FENY - třída mladých
         Harta-Fal od rytíře Malovce
              * 2.7.2002, ČMKU 741/02
         Oskar du Clos d´Ebene
         Falada od Rytíře Malovce
         
         Preisler Jiří
     Fena dobrého formátu, výrazná hlava, korektní chrup, dobré ucho, dostatečně vyvinutý hrudník, následně volnější lokty, nepatrně vyznačená bedra, končetiny dobře zaúhlené, výborná mechanika.
         velmi dobrá 3


 
 FENY - třída mladých
         Greta Cathrin
              * 25.1.2002, ČMKU 715/02
         Iryd-Piqwa FI-Fa
         Cathrin
         
         Mgr. Koubíčková Miriam
     Fena dobré kostry, poměrně silná hlava, široké ucho, dobrý hrudník, dostatečně zaúhlená, tlapky hrudních konč.mírně vybočené, špatně předvedená v mechanice.
         velmi dobrá 4


 
 FENY - třída mladých
         
              
         
         
         
         
     mladé feny
         


 
 FENY - třída mezitřída
         Amanda Daimee Moravia
              * 6.8.2001, ČMKU 700/01
         Torro van´t Megadyne
         Aimee Fla-Rot
         
         Borkovcová Pavlína
     Nepatrně delší ale kompaktní fena, kvalitní hlava, dobrý chrup, správný hrudník, jen nepatrně delší bedra, dostatečně zaúhlené končetiny, výborně předvedená v pohybu, jemnější srst.
         výborná 1, CAC, klubový vítěz – fena


 
 FENY - třída mezitřída
         Bessie Černý Golč
              * 26.5.2001, ČMKU 689/01
         Herby Uskelly
         Cerry z Flander
         
         Kamila Krenková
     Fena dobré kostry, výrazná hlava, tmavé oko, dobré ucho, správný hrudník, nepatrně přestavěná záď, dostatečně zaúhlené končetiny, lehce povolené lokty, nepatrně jemnější srst.
         výborná 2


 
 FENY - třída otevřená
         Courtney Love z Tylenu Moravia
              * 9.11.2000, ČMKU 660/00
         Arny ze Sedlnice
         Allison z Tylenu Moravia
         
         Radka Roubíčková
     Nepříliš výrazná ale harmonická fena, dobrá hlava, standardní chrup, dobré ucho, dobrý hrudník, pevný hřbet, dostatečně zaúhlené končetiny, jen nepatrně jemnější srst, výborně předvedená ve statice i mechanice.
         výborná 1, vítěz třídy, CAC


 
 FENY - třída vítězů
         Ebony Dusty Egas
              * 23.9.1998, ČMKU 590/98
         Vzorek Pegy v.Caya´s Home
         Dusty Egas
         
         Nataša Horáčková
     Vysoká fena, výrazná hlava, dobrý hrudník, správně zaúhlené končetiny, nepatrně užší chod pánevních, jemnější srst.
         výborná 1, vítěz třídy, CAC


 
 FENY - třída vítězů
         Aimee Fla-Rot
              * 13.5.1997, ČMKU 548/97
         Barzo Prima
         Bestie Cath Moravia
         
         Dita Putíková
     Fena požadované mohutnosti, lehce překrmená, výrazná hlava, správné ucho, dobrá hřbetní linie, dostatečně zaúhlená, výborně předvedená v pohybu.
         výborná 2, res.CAC


 
 FENY - třída veteránů
         Coffie Oin EGA
              * 7.6.1991, ČMKU 156/91
         Oin Koeschna v.h.Molegant
         Sage Cera Uraze Majoris
         
         Nataša Horáčková
     Fena dobrého formátu, dobře modelovaná hlava, silný chrup, nepatrně výš nasazené ucho, dobrý hrudník, dostatečně zaúhlená, dobrá kondice a následně dobrá mechanika.
         výborná 1, vítěz třídy, nejlepší veterán


© BCB 2018