Dnešní datum: 16. 07. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Speciální výstava - Special show   22.08.1998    Nový Jičín

rozhodčí: Tibor Havelka

 
 
         
              
         
         
         
         
     Vítězové speciální výstavy: fena Cara Remango a pes Thunder van Tredevink
         


 
 PSI - třída otevřená
         Igor Lili Černý favorit CS
         3.11.1992     CMKU 289/92
         o: Japin van de Handwerper
         m: Lili van de Buildrager
         ch: Labuda Ludvík
         m: Podolský Ivan
     
         výborný 1, vítěz třídy


 
 PSI - třída otevřená
         Argoss z Tylenu Moravia
         14.12.1996     CMKU 541/96
         o: Arči Remango
         m: Beauty Flánderský lev
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Foltýn Ota
     
         výborný 2


 
 PSI - třída otevřená
         Escort od Rytíře Malovce
         22.7.1996     CMKU 535/96
         o: Kolin Anny Dobart
         m: Attawa Jokoto
         Nováková Iveta
         m: Štětkářová Miroslava
     
         velmi dobrý


 
 PSI - třída vítězů
         Tunder van Tfredevink
         9.1.1995      84/96
         o: Wodan Pjer
         m: Ovide vanTfredevin
         
         m: Ostrovský Dušan
     
         výborný 1, vítěz třídy, Oblastní vítěz, BOB


 
 FENY - třída mladých
         Aimee Fla-Rot
         13.5.1997     CMKU 548/97
         o: Barzo Prima
         Bessie Cath Moravia-Bouv
         ch: Mašková Dagmar
         m: Putíková Dita
     
         výborná 1, Vítěz třídy


 
 FENY - třída mladých
         Bianca Šedý vítr
         4.8.1997     CMKU 557/97
         o: Farmazon Szczeniece Lata
         m: Ajlet z Flander
         ch: Tomasová Lenka
         m: Šťastný Milan
     
         velmi dobrá 2


 
 FENY - třída mladých
         Alexis z Tylenu Moravia
         14.12.1996     CMKU 543/96
         o: Arči Remango
         m: Beauty Flánderský lev
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Tylečková Lenka Ing
     
         výborná 3


 
 FENY - třída mladých
         Aida od Čertovi nevěsty
         22.10.1997     CMKU 562/97
         o: Centauri´s Ultimo v. Cayas Home
         m: Arisa Hornet
         ch: Hitha Stanislav
         m: Bártová Daniela
     
         velmi dobrá 3


 
 FENY - třída otevřená
         Debbie Flanderský lev-Moravia
         10.4.1995     CMKU 477/95
         o: Arči Remango
         m: Aska Gold
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Tylečková Lenka Ing
     
         výborná 1, vítěz třídy


 
 FENY - třída otevřená
         Greya Černý favorit
         30.4.1991     CMKU 149/91
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Lili van de Buildrager
         ch: Labuda L.
         m: Matelová Jarmila
     
         výborná 2


 
 FENY - třída pracovní
         Allison z Tylenu Moravia
         14.12.1996     CMKU 544/96
         o: Arči Remango
         m: Beauty Flánderský lev
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Tylečková Lenka Ing
     
         výborná 1, vítěz třídy


 
 FENY - třída vítězů
         Cara Remango
         23.2.1994     CMKU 441/94
         o: Golden Černý favorit
         m: Beryll Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmilau
         Zuzaňáková Jarmila
     
         výborná 1, vítěz třídy, Oblastní vítěz


 
 FENY - třída vítězů
         Antea od Demlů
         19.11.1992     CMKU 309/92
         o: Achil Osam
         m: Belle van de Ramselaar
         
         Ing.Jarmila Zuzaňáková, Hladké Životice 128, 742 47
     
         výborná 2


 
 FENY - třída veteránů
         Aska Gold
         4.9.1989     CMKU 68/89/91
         o: Japin van de Handwerper
         m: Belle van de Ramselaar
         ch: Golda Albert
         m: Tylečková Lenka Ing
     
         výborná 1, nejlepší veterán


© BCB 2018