Dnešní datum: 16. 07. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Speciální výstava    15.07.1995    Hranice na Moravě

rozhodčí: Ernest van de Broeck - Be

 
 
         
              
         
         
         
         
      vlevo KV a vítěz plemene Achil Osam vpravo KV Antea od Demlů
         


 
 PSI - třída otevřená
         Bert Achab CS
         11.4.1993     CSSKK 322/93
         o: Dumas Černý favorit
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Petr Maruška
     
         V1, vítěz třídy, CAC


 
 PSI - třída otevřená
         Igor Lili Černý favorit CS
         3.11.1992     CSSKK 289/92
         o: Japin van de Handwerper
         m: Lili van de Buildrager
         ch: Labudová Eva
         m: Ivan Podolský
     
         výborný 2, R-CAC


 
 PSI - třída otevřená
         Atyr Spořický sen CS
         22.4.1993     CSSKK 335/93
         o: Aron Osam
         m: Dayca Černý favorit
         ch: Dragoun Petr
         m: Dragoun Petr
     
         V 3


 
 PSI - třída otevřená
         Andy Elsas CS
         22.3.1993     CSSKK 318/93
         o: Achil Osam
         m: Anka Gold
         ch: Hlavoněk Jiří
         m: Marhula Dušan
     
         V 4


 
 PSI - třída otevřená
         Golden Černý favorit
         30.6.1991     30.6.1991
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Lili van de Buildrager
         ch: Labudová Eva
         m: Lipus Miroslav
     
         V


 
 PSI - třída otevřená
         Arne od Demlů CS
         19.2. 1992     CSSKK 307/92/95
         o: Achil Osam
         m: Belle van de Ramselaar
         ch: Goldová Zuzana
         m: Adámková Šárka
     
         V


 
 PSI - třída otevřená
         Beani Remango CS
         9.10.1993     CSSKK 398/93
         o: Arči Remango
         m: Beryll Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmila
         m: Vykydal Lubomír
     
         V


 
 PSI - třída otevřená
         Best Flanderský lev - Moravia
         29.5.1993     CSSKK 347/93
         o: Achil Osam
         m: Aska Gold
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Repák Karel Ing.
     
         VD


 
 PSI - třída otevřená
         Britan Cath Moravia Bouv CZ
         24.1.1994     CMKU/BdF 420/94
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Catherine Černý favorit
         ch: Josef Janda
         m: Koldovi
     
         VD


 
 PSI - třída otevřená
         Adas Farma štěkot CS
         8.7.1993     CMKU/BdF 389/93
         o: Aron Osam
         m: Eulalia Gojan
         ch: Čertíková Jana
         m: Farský Otta
     
         nedostavil se


 
 PSI - třída otevřená
         Artey Cath Moravia Bouv CS
         22.7. 1993     CMKU/BdF 395/93
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Catherine Černý favorit
         ch: Josef Janda
         m: Dvořákovi
     
         VD


 
 PSI - třída otevřená
         Brian Cath Moravia Bouv CS
         24.1.1994     CMKU/BdF 419/94
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Catherine Černý favorit
         ch: Josef Janda
         m: Jadrný Vlastimil
     
         VD


 
 PSI - třída otevřená
         Berry z Flander CS
         10.2.1994     CMKU/BdF 425/94
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Bianka -Ilona van de Noordenhoek
         ch: Brátová Eva Ing.
         m: Hanáček František Ing.
     
         nedostavil se


 
 PSI - třída pracovní
         Arny ze Sedlnice
         6.9.1992     CSSKK 265/92
         o: Dumas Černý favorit
         m: Areta Gold
         ch: Karban Jan
         m: Bystřický Pavel
     
         V1, CAC


 
 PSI - třída šampionů
         Achil Osam
         13.3.1989     CsHPK 38/89/91
         o: Merlin v.d. Teufelsbrucken
         m: Bora du Clos du Chien de Feu
         ch: Samelák Ondřej
         m: Solovinská Dagmar
     
         V1, vítěz třídy, CAC, Klub. vítěz, Vítěz plemene


 
 PSI - třída šampionů
         Arči Remango
         30.11.1989     ČsHPK 86/89/91
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Berryl Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmila
         m: Boháčová Soňa
     
         V2, R-CAC


 
 FENY - třída otevřená
         Beauty Flanderský lev - Moravia CS
         29.5.1993     CSSKK 351/93
         o: Achil Osam
         m: Aska Gold
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Tylečková Lenka Ing
     
         VD


 
 FENY - třída otevřená
         Antea od Demlů
         19.11.1992     CSSKK 309/92/94
         o: Achil Osam
         m: Belle van de Ramselaar
         ch: Goldová Zuzana
         m: Zuzaňáková Jarmila
     
         V1, vítěz třídy, CAC, Klub. vítěz


 
 FENY - třída otevřená
         Qurinda van T fredevink
         17.9.1992     LOSH 695840
         o: Olm vam T ´fredevink
         m: Minerva van ´t Gueleke
         ch: Vincke Fredeicvk
         m: Ludo Cools
     
         V2, R-CAC


 
 FENY - třída otevřená
         Cara Remango
         23.2. 1994     CMKU/Bdf 441/94
         o: Golden Černý favorit
         m: Beryll Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmila
         m: Zuzaňáková Jarmila
     
         V 3


 
 FENY - třída otevřená
         Assol Aimé Atava
         18.9.1992     CSSKK 178/92
         o: King van het Laarsehof
         m: Aimmé Jokoto
         ch: Vávrová Ludmila
         m: Kroutl Jindřich
     
         V 4


 
 FENY - třída otevřená
         Ája Farma štěkot
         8.7.1993     CMKU/BdF 392/93
         o: Aron Osam
         m: Eulalia Gojan
         ch: Čertíková Jana
         m: Ebertová Jitka
     
         V


 
 FENY - třída otevřená
         Ajlet z Flander
         1.11.1992     CSSKK 285/92/94
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Bianka -Ilona van de Noordenhoek
         ch: Bártová Eva Ing.
         m: Tomasová Lenka
     
         VD


 
 FENY - třída otevřená
         Ajla Farma štěkot
         8.7.1993     CMKU/BdF 393
         o: Aron Osam
         m: Eulalia Gojan
         ch: Čertíková Jana
         m: Řezníčková Petra
     
         VD


 
 FENY - třída otevřená
         Beneta od Rytíře Malovce
         19.9.1993     CMKU/BdF 403/93
         o: Parnas v.d. Buildrager
         m: Attawa Jokoto
         ch: Nováková Iveta
         m: Sadílková Jitka
     
         VD


 
 FENY - třída otevřená
         Arisa Achab
         5.10.1991     CSSKK 197/91
         o: Cartouch Bertjeda v. Caya´s Home
         m: Atma Osam
         ch: Libor Čermák
         m: Chlpíková Světlana
     
         D


 
 FENY - třída pracovní
         Audrey Flanderský lev CS
         26.5.1992     CSSKK 263/92/94
         o: Achil Osam
         m: Aska Gold
         ch: Tylečková Lenka Ing.
         m: Rudišová Lada
     
         výborný 1, CAC


 
 FENY - třída pracovní
         Aska Gold
         4.9.1989     CsHPK 68/89/91
         o: Japin van de Handwerper
         m: Belle van de Ramselaar
         ch: Golda Albert
         m: Tylečková Lenka Ing
     
         V2, R-CAC


 
 FENY - třída šampionů
         Coffie Oin Egas CS
         7.6.1991     CSSKK 156/91
         o. Oin Koeschna v.h. Molengat
         m: Sage Cera Ursea Majoris
         ch: Horáčková Nataša
         m: Horáčková Nataša
     
         výborný 1, vítěz třídy, CAC


 
 FENY - třída šampionů
         Arset Hry-Ko CS
         29.9.1993     CMKU/BdF 409/93
         o: Japin van de Handwerper
         m: Fiesta Černý favorit
         ch: Hrycek Jan
         m: Ostrovský Dušan
     
         V


© BCB 2018