Dnešní datum: 16. 07. 2018     | Hlavní stránka | Propozice ke stažení | Odkazy | Diskuzní fórum | Rozšířené vyhledávání   
ORGANIZACE
Výbor klubu
Zápisy
Klubové normativy
Členství v klubu
Seznam členů
Články

CHOVATELSTVÍ
Chovatelské stanice
Databáze jedinců
Chovní psi
Chovné feny
Svody dorostu
Bonitace
Výsledky RTG DKK
Plemenná kniha (od r. 2000)
Nakryté feny

VÝSTAVY
Výsledky výstav
Články

VÝCVIK
Klubové výcvikové tábory Mistrovství světa 2010
Články

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Kniha návštěv

Speciální - klubová    18.05.1991    Prostějov

rozhodčí: Ing. Jan Findejs

 
 PSI - třída otevřená
         Azír Remango
         30.11.1989     
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Beryll Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmila
         m: Stachová Pavlína
     
         výborný 1, CAC


 
 PSI - třída otevřená
         Arči Remango
         30.11.1989     
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Beryll Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmila
         m: Boháčová Soňa
     
         výborná 2


 
 PSI - třída otevřená
         Cyklon Gojan
         8.1.1990     
         o: Merlin v.d. Teufelsbrucken
         m: Ballada Don i Dona
         ch: Špaček Jan
         m: Štěpařová Lenka
     
         výborná 3


 
 PSI - třída pracovní
         Dumas Černý favorit
         16.9.1989     
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Jamin van de Boevenhove
         ch: Labuda L.
         m: Honiš Marcel
     
         výborný 1, CAC, Klubový vítěz, Vítěz plemene


 
 PSI - třída pracovní
         Ben Gojan
         8.3.1989     
         o: Merlin v.d. Teufelsbrucken
         m: Iskra od Bachusa
         ch: Špaček Jan
         m: Sekyra Josef
     
         výborná 2


 
 FENY - třída otevřená
         Aimme Jokoto CS
         12.10.1989     
         o: Merlin v.d. Teufelsbrucken
         m: Aghil Černý favorit
         ch: Joksch Otto
         m: Vávrová Ludmila
     
         výborná 1, CAC, Klubový vítěz


 
 FENY - třída otevřená
         Arlinda Remango CS
         1.9.1989     
         o: Arie v.d. Ramselaar
         m: Beryll Černý favorit
         ch: Zuzaňáková Jarmila
         m: Raclavský Karel
     
         výborná 2


 
 FENY - třída otevřená
         Areta Gold CS
         4.9.1989     
         o: Japin van de Handwerper
         m: Belle van de Ramselaar
         ch: Golda Albert
         m: Karban Jan
     
         výborná 3


 
 FENY - třída pracovní
         Cirry Gojan
         8.1.1990     
         o: Merlin v.d. Teufelsbrucken
         m: Ballada Don i Dona
         ch: Špaček Jan
         m: Joksch Otto
     
         výborná 1, CAC


© BCB 2018